Buz Gibi!

Kuzey Kutbu’ndaki uçakları düştükten sonra, bir adam kendini başka bir yolcunun hayatını kurtarmaya çalışmak için kampın güvenli alanını terk etmek zorunda kalırken bulur. Kuzey Kutbu’nda hayatta kalmak kolay bir iş olmayacak. Ölümcül bir macera, ama tamamen orijinal Mads Mikkelsen’in başrol oynadığı film 1 Şubat’ta başlıyor.

Süre 1s 37dk
Yönetmen Joe Penna
Oyuncular: Mads Mikkelsen, Maria Thelma Smáradóttir
Tür Macera, Gerilim
Ülke İzlanda

 

Kaptan Marvel

Kısa süre önce marvelin 2. fragmanıda yayınlanmıştı. Nefeslerinizi tutun 30 saniyelik bir trialer geliyor. Kaptan marvel , marvel evreninin en güçlü süper kahramanı ve çok yakında bizlerle.

Vizyon tarihi 7 Mart 2019
Yönetmen Anna Boden, Ryan Fleck
Oyuncular: Brie Larson, Jude Law, Samuel L. Jackson devamı
Tür Aksiyon, Fantastik
Ülke ABD

Kapat

Noomi Rapace’in başrol oynadığı Kapat , yepyeni bir Netflix orijinal filmi – genç bir mirasçıyı (Sophie Nélisse) korumak zorunda olan terörle mücadele taktiklerini (Rapace) iyi bilen bir koruma hakkında bir aksiyon filmi. Beklendiği gibi, işler planlandığı gibi gitmeyecek. Film 18 Ocak’ta birkaç hafta içinde başlayacak.

Soğuk Savaş

Soğuk Savaş , Polonya’da yapılan bir Amazon Stüdyoları filmi evet bildiğiniz e-ticaret sitesi olan AMAZON’un kendi film stüdyoları bulunmakta ve bu film’de amazon stüdyolarında çekildi. – II. Dünya Savaşı’ndan sonra tanışan bir erkek ile bir kadın arasındaki aşk hikayesi. Film çeşitli film festivallerinde gösterime girdi ve filmleri seçkin tiyatrolarda bulabilirsin. Filmi amazon’un sitesindende satın alabilecek olabilmeniz biraz garip.

 

Vizyon tarihi 21 Aralık 2018 (1s 28dk)
Yönetmen Pawel Pawlikowski
Oyuncular: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc devamı
Tür Dram, Romantik
Ülke Polonya, İngiltere, Fransa

Mutlu Ölüm Günü 2U

Mutlu Ölüm Günü 2U , genç bir kadının ölümünü önlemek için ölüm gününü yeniden yaşamak zorunda olduğu bir film olan Mutlu Ölüm Günü’nün devamı. Filmi izleyenler filmin devamının geleceğini belirtiyor.

Dahi

“Küçük dahimiz”, doğaüstü çeşitlilikten rahatsız edici davranış belirtileri gösteren inanılmaz zeki bir çocuktu. 8 Şubat’taki Prodigy , şu ana kadar tahmin etmediyseniz, bir korku hikayesidir. Ve bunun için yepyeni bir karavana bir göz atmanın zamanı geldi:

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 fragmanında evcil hayvanlarıın gizli yaşamı 1’in bomba gibi bir devam filmi 🙂 kesinlikle çocuklarınız ile birlikte ailecek izleyebileceğiniz muhteşem bir animasyon filmi olmuş. Çocukları sinemaya götürdükten sonra büyüklerinde sıkılmayacağı bir film olduğunun altını çizerek belirtmek istiyorum.